İletişim: 0 212 863 07 08
Selant İnşaat

Geleceği inşa eder

Hakkımızda

Selant Group yönetimi olarak, uluslararası hizmet veren inşaat firmaları arasında en yenilikçi ve en başarılı firma olma vizyonu yolunda, yüksek kalite de inşaat projeleri tasarlamak ve inşa etmek misyonu ışığında ilerlemek için kalite standartlarını istisnasız kabul ettik.

Gelecekte yapacağımız projeler için mühendislerimiz, inşaat sektörün de tecrübeli kadromuzla hizmet vereceğiz. Şirket stratejik hedeflerimizi gerçekleştirerek, sunduğumuz ürün ve hizmeti sürdürülebilir kalite kapsamında devam ettirerek gerçekleşecek hedefler de maksimum performans, zamanında tamamlanan projelerle başaracağız. Süreçleri etkin bir şekilde yürüterek, çalışanlarımızın eğitimi ve gelişimi için çabalayarak, süreçlerden beklenen sonuçları taahhüt ederek ilerlemekteyiz.

Hizmet kalitemizle yapı sektöründe her alanda tercih edilir ve duruk karşıtı bir şirket olma yolunda, müşterilerin, çalışanların, paydaşların ihtiyaçlarını ve beklentilerini maksimum düzey de karşılayarak ilerlemeyi taahhüt etmekteyiz. Selant Group olarak biz, projelerimizin her aşamasında yüksek kalite de çalışmalar yapmak, süreçlerimizi geliştirmek, ortak paydaşlarımız ve topluma katma değer katarak ilerlemeyi hedeflemekteyiz.


At Selant Construction, we build our structures within an innovative and creative perspective by using the latest technology. Our company’s activity area is based on innovation, architecture, and practice. Quality always comes first in our business and we actualize our projects with high quality without any exception. Our projects are divergent enough to meet any kind of construction need and we do not restrict ourselves in the boundaries, we have the competence to serve in other countries. Every project is a new excitement for us and we are always looking for uniqueness in the construction. Until now, we built many projects of school, housing, hospital, villa, corporate housing in Turkey, over the standards with strong references. We introduce safety by considering any type of natural disaster or any others. We are empowered by our customers' trust and being trustworthy carries our constructions to the higher levels of our business. At Selant Construction, we always start the business with trust and continue the business with a strong reliance. Business innovation is essential to make difference in modern construction. We use technology in every step of the business and chase the innovative work style. Our priority is being beneficial to society at an ultimate level and building a future with the construction. We always look for the better and we push the limits of construction and quality. We start the business by caring for the safety and we look forward to how we can make the construction more comfortable. Our purpose is to gain sustainability in the fast-changing and technology-driven business environment. We focus on adapting our business to the long term by not losing our creative perspective

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet verecek noktaya gelerek, inşaat sektöründe ulusal ölçekte başarılarla yetinmeyip uluslararası arenaya çıkmak ve bu sektör de öncü marka olmak

Misyonumuz

Selant Group olarak biz, standartların dışında projelerimizle, en yeni teknolojileri kullanarak insan yaşamını kolaylaştırmaktayız. Ekip olarak titizlikle ilerleyip, kalite standartlarını ilke edinip müşterilerimizin güven duyacağı projelerle hizmet sunmak ana prensibimizdir. Topluma sosyal fayda sağlamak, çevreye ve sonraki nesillere gelecek inşa etmek amaçlarımızın arasındadır. Selant Group olarak biz gücünü güvenilirlik, inovasyon ve doğru iş ahlakından alırız. Günden güne büyüyen, değişen ve gelişen sektör de amacımız verimli projelerle sürdürülebilirliği sağlamaktır.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Tüm faaliyetler de yasa ve yönetmeliklere uyarak uluslararası etik değerlerimizi benimsemek.

Yenilikçilik
Değişen koşullara ayak uydurarak gelişimimizi sağlamak.

Güven
Ekip ruhunu koruyarak başarıya ulaşan ilişkiler kurmak.

Sürdürülebilirlik
İç ve dış paydaşlarla sorumlulukların bilince olup kurumsal sürdürülebilirliği arttırmak.

Yaratıcılık
Güncel gelişmeleri takip edip standartların dışına çıkmak.

Mükemmelliyet
Başarılarla tatmin olup kusursuzu sunmak.

Verimlilik
İnsan ve çevre hayatını kolaylaştırıp optimal düzey de tutmak.

Sorumlu Yönetim
İmza atacağımız projelerimizin her kademesin de bulunarak oluşabilecek sorunlara anında müdahale ederek kusursuz organize olmak.